Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Новини

Токмачани поповнюють лави Збройних Сил України

30 січня у Токмацькому військовому комісаріаті відбулася церемонія чергового відправлення військовозобов’язаних міста і району, призваних на службу до Збройних Сил України за мобілізацією.

Цього дня у рамках четвертої хвилі мобілізації до війська були призвані: Олександр Головко і Роман Казаков (Токмак), Андрій Кравчук (Мирне), Роман Бебешко (Садове), Андрій Бичков (Шевченкове), Анатолій Голосієнко (Козолугівка), Радік Хатмулін (Кірове), Валерій Демченко (Трудове).

Шикування захисників Вітчизни провів військовий комісар, полковник Вадим Вітер. За його словами, призвані за мобілізацією військовозобов’язані отримали статус військовослужбовців та весь обсяг соціального захисту, відповідно до законодавства України. Вони також отримають належне екіпірування та озброєння, пройдуть відповідний курс підготовки за напрямками військово-облікових спеціальностей у навчальному центрі Миколаєва. І тільки потім будуть розподілені у військові частини, що, можливо братимуть участь у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції, на Донбасі.

Перед посадкою в автобус чоловіки ще раз потрапили в гарячі обійми своїх мам і батьків, дружин, братів і сестер, родичів, які проводжали їх біля військкомату.

Мобілізований Андрій Кравчук гаряче обіймав свою 4-річну донечку Віку, жалкував, що 1 лютого не зможе у родинному колі відсвяткувати її день народження. Валерій Демченко прощався з неповнолітнім сином. І обіцяв йому повернутися додому живим…

Нагадаємо, четверта хвиля мобілізації необхідна для підтримання на належному рівні боєздатності військових частин та для планової ротації військовослужбовців, призваних під час першої хвилі мобілізації у березні-квітні 2014 року.

Середа, 04 Лютого 2015 13:35 | Переглядів: 421