Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

ЯК ПРАЦЮЄ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК «ДІЙ ВДОМА»

Задля протидії поширенню COVID-19 в Україні запущено мобільний застосунок «Дій вдома».

Застосунок призначений для контакту з особою та контролю за дотриманням обов'язкової самоізоляції на час карантину. В основу покладено зарубіжний досвід країн, які використовують цифрові інструменти для забезпечення безпеки громадян в період пандемії. Застосунок надає переваги на час самоізоляції, але його встановлення є добровільним.

Особи, які перетинають державний кордон України, можуть обрати один з двох варіантів наступних дій і це прописано у Постанові КМУ №211:

1. Госпіталізація до спеціалізованих обсерваторів (ізоляторів).

2. 14-денна самоізоляція за місцем проживання для осіб, які погодились проходити її з використанням застосунку «Дій вдома».

У застосунку «Дій вдома» можна:

Підтвердити місця проходження самоізоляції з визначенням геолокації.

Зробити фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції.

Зробити екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України.

Моніторити розвиток симптомів.

Контроль дотримання самоізоляції з «Дій вдома» відбувається за допомогою регулярних повідомлень у застосунку в довільні проміжки часу протягом дня та перевірки відповідності фотографії обличчя особи еталонній фотографії, зробленій під час встановлення мобільного застосунку, та геолокації мобільного телефона в момент фотографування. У разі отримання повідомлення громадянину необхідно протягом 15 хвилин за допомогою застосунку зробити фото свого обличчя на фоні навколишнього середовища, тому варто тримати свій смартфон завжди поруч. Повідомлення у нічний час турбувати не будуть.

Якщо особа обирає самоізоляцію з «Дій вдома», вона має підтвердити це рішення під час проходження паспортного контролю – спочатку сказавши свій номер телефону та адресу місця самоізоляції, після чого показати відповідний екран застосунку працівнику Державної прикордонної служби. Для вашої зручності рекомендуємо завантажити та авторизуватись у застосунку до прибуття на кордон.

Важливо: «Дій вдома» можливо встановити лише на українські номери телефону (+380).

Більш детальні відповіді на поширені питання – тут.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня. А 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У Постанові зазначається, що у кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Адже є області, в яких досить високий рівень захворюваності на коронавірус.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюЧетвер, 07 Травня 2020 10:29 | Переглядів: 109