Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

З нагоди 75-ї річниці Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У 2020 році Україна відзначає 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Європі та 75-ту річницю завершення Другої світової війни. День пам’яті та примирення, 8 травня, і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні останніми роками набувають для українців особливого значення, у ці дні ми вшановуємо пам’ять загиблих воїнів, згадуємо їх у молитві, схиляючи голови над братськими могилами.
Цього року в нашій країні триває карантин і ми не можемо влаштовувати належні масові заходи. Але це дуже важливі пам’ятні дні для кожного з нас. Віддати повагу нашим дідам та прадідам – наш обов’язок.
Голова облдержадміністрації Віталій Туринок, заступник голови облдержадміністрації В'ячеслав Дзятківський, головний прокурор Запорізької області Володимир Калюга, начальник управління СБУ в області Борис Безрукий, голова райдержадміністрації Олена Шевченко, заступник голови райдержадміністрації Олена Шпак, голова районної ради Василь Мафтуляк, військовий комісар Вадим Вітер, т.в.о. начальника Токмацького відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області Сергій Андрющенко, начальник Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Віталій Данікін, Молочанський міський голова Володимир Вольвач, Жовтневий сільський голова Наталія Антипенко, Виноградненський сільський голова Олена Гнида, голова СВК «Мирний» Володимир Хижук та депутат районної ради Олександр Шаповал поклали квіти до підніжжя Братської могили Меморіального комплексу в с. Благодатне Токмацького району, до Меморіалу слави поблизу с. Покровське та до Братської могили в м. Молочанськ. Посадовці вклонилися полеглим в роки війни та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, чиє життя безжально відібрала війна.субота, 09 Травня 2020 09:59 | Переглядів: 150