Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Новини

Шановні токмачани! Дорогі земляки!

Сьогодні Україна переживає важкі часи в своїй багатовіковій історії. Події, що нині відбуваються в нашій державі, не залишають байдужими жодного з нас, викликають тривогу і занепокоєння. Під загрозою опинилася територіальна цілісність, незалежність нашої держави, мир і спокій на нашій землі.

В Україні триває неоголошена війна. Сьогодні уже чимало українських сімей відчули жахливі наслідки війни, втративши своїх рідних і близьких. Ми розуміємо біль цих втрат і глибоко співчуваємо цим родинам а також родинам наших земляків Левчуку М.Л. та Шелепаєвій О.І. чиї сини віддали своє життя за наше мирне сьогодення.

Звертаємося до усіх токмачан з проханням підтримати сім’ї, де є загиблі та поранені військовослужбовці. Адже їхні сини та чоловіки захищали не лише Донбас, а всю Україну, тобто і нас з вами.

Оголошення Президентом України 4-ої хвилі часткової мобілізації – вимушений і необхідний крок. Ми повинні захищати нашу країну і рідну Токмаччину. Запорізька область – прикордонний регіон. І сьогодні стоїть важливе завдання – захистити її кордони, життя наших дітей, батьків, наші родини від ймовірних терористичних дій та збройних конфліктів, не допустити ворога на нашу землю, у найкоротший термін вжити всіх можливих заходів щодо припинення кровопролиття в Україні. Тому ми повинні бути готовими доукомплектувати Збройні Сили, Нацгвардію та інші військові формування.

 Ми звертаємось в першу чергу до матерів, дружин, сестер та усіх родин наших захисників: тримайтеся і не впадайте у відчай. Ми всі молимо Бога за здоров’я та життя наших дітей, чоловіків, усіх, хто боронить наше мирне сьогодення.

Звертаємось до усіх токмачан з проханням зберігати злагоду і спокій в районі, не піддаватися на провокації та заклики щодо протиправних дій, проявити витримку і виваженість, стати на захист українських кордонів. Як ніколи, усім нам потрібні громадське порозуміння і взаємна підтримка для збереження миру в державі та її територіальної цілісності.

Перший заступник голови райдержадміністрації Ю.О. Тищенко
Голова Токмацької районної ради Л.Ф. Стольніков

 

Середа, 18 Лютого 2015 13:14 | Переглядів: 436