Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Новини

Токмацький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Запорізькій області інформує:

З метою залучення громадян до дистанційних форм обслуговування та популяризації нового онлайн-сервісу Пенсійного фонду України «Електронна трудова книжка та нової е-послуги «Автоматичне призначення пенсії» фахівці Токмацького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Запорізькій області 22 травня за допомогою флеш-мобу привертали увагу жителів міста та району щодо можливості призначення пенсії автоматично при досягненні пенсійного віку через нову е-послугу «Автоматичне призначення пенсії». А для користувачів, які ще не є пенсіонерами, зазначений сервіс дозволяє надати усю необхідну інформацію для призначення пенсії завчасно.
Одночасно зазначено, що користувачами нової е-послуги стануть громадяни, які вже отримали нову сервісну електронну послугу Пенсійного фонду України «Електронна трудова книжка», яка забезпечує облік трудової діяльності працівника в електронній формі у повному обсязі. Запроваджений сервіс дозволяє громадянам переглянути відомості про свою трудову діяльність, яка зберігається у Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру.
Процес внесення даних про трудовий стаж вже розпочато. За цими персональними даними із реєстру, застрахованій особі може бути призначено пенсію без заяви, автоматично.
Для громадян — це зручний сервіс, який дає змогу дізнаватися детальну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачені страхові внески. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.
Крім того, представниками сервісного центру пропонувалося активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування. Всі отримали інформаційні брошури та буклети про доступ до електронних послуг Пенсійного фонду України.Четвер, 23 Липня 2020 11:12 | Переглядів: 522