Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Грудень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Вибори під час карантину

Переконайтесь, що не маєте проявів коронавірусної інфекції. В разі підвищення температури понад 37,2 та інших симптомів респіраторних захворювань, зверніться до сімейного лікаря. Будьте готові до того, що при вході до дільниці вам перевірять температуру. Якщо вона буде перевищувати 37,2, вам буде рекомендовано утриматись від відвідування дільниці та звернутись за медичною допомогою.
Окрім паспорту обов’язково необхідно мати при собі маску чи респіратор та власну ручку. Дітям та іншим супроводжуючим особам краще залишитись вдома.
На вході до виборчої дільниці будуть встановлені контейнери з антисептиками для обробки рук. Скористайся одним з них для власної безпеки. Слідкуйте за розміткою на підлозі і дотримуйтесь дистанції не менше 1 метру. Не поспішайте, в приміщенні одночасно не має бути більше трьох виборців. Весь час перебування у дільниці ви маєте бути в респіраторі або масці таким чином, щоб були прикриті рот та ніс. Знімати маску можна тимчасово, лише за проханням членів виборчої комісії для підтвердження особи. За бажанням, використовуйте одноразові рукавички.
Зверніть увагу, що документ, який підтверджує особу та громадянство України, не передається в руки членам виборчої комісії.
На виході з виборчої дільниці будуть облаштовані спеціальні контейнери чи урни, куди можна викинути використані засоби індивідуального захисту.
Особи, котрі знаходяться на самоізоляції через підтверджену коронавірусну інфекцію! Наразі лікується на дому майже 4 тисячі осіб. Для участі у виборчому процесі вам необхідно не пізніше 20:00 години 23 жовтня подати заяву і додати виписку із амбулаторної медичної карти (форма № 027/о). Для отримання довідки, будь-ласка, зателефонуйте до свого сімейного лікаря.
В епідемічному відношенні – це найскладніші вибори за весь час існування держави, але ми впораємось з усіма складнощами, так як у наших руках майбутнє країни. Захистіть себе та приходьте!П'ятниця, 23 Жовтня 2020 09:18 | Переглядів: 974