Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Токмацькому району - 95 років!

В рамках започаткованого марафону «95-річчю Токмацького району – 95 добрих справ» навчальні заклади району теж залучилися до естафети добрих справ

У Виноградненському НВК під час проведення тижня німецької мови, учні 5-9 класів разом із вчителем Інною Броцькою досліджували тему охорони навколишнього середовища і розробили проекти щодо природозбереження рідного краю. Особливо дітей зацікавила переробка вторинної сировини. Адже ця проблема є актуальною для всіх регіонів нашої країни. Учні ознайомилися з проектами провідних європейських країн, та найбільше їх захопив досвід Німеччини. Школярі висловили свої пропозиції стосовно реалізації питання роздільного збору відходів на території рідного села. Наступним етапом роботи стало проведення загальних батьківських зборів закладу, під час яких присутніх ознайомили з поданням з приводу придбання контейнерів для різного виду відходів. На збори запросили голову СВК "Мирний" Володимира Хижука та голову Виноградненської сільради Олену Гниду. Вони теж підтримали пропозицію шкільної громади.

Як зазначив голова СВК "Мирний" Володимир Хижук: "Чудово, що наші діти цікавляться збереженням природи, екологічними проблемами рідного краю. Адже у всіх цивілізованих країнах давно вже запровадили роздільний збір сміття. Тому таке прагнення треба підтримувати. Ми зі свого боку надамо допомогу у виготовленні ящиків для сміття. Також плануємо виділити машину для збору відходів на утилізацію".
Директор Виноградненського НВК Інна Бродська розповіла, що наступними етапами такої роботи буде придбання та установка контейнерів для збору сміття, проведення збору пластику, макулатури, склотари та здача сировини в пункти прийому. "На кошти, які будуть виручені, заклад планує облаштувати місця для відпочинку в тіньових зонах дитячого майданчика", - сказала директор.
Це лише початок доброї справи, які започаткували Виноградненські школярі. Але вона гідна наслідування. Адже мова йде про збереження екології Токмацького краю. Тож долучайтеся!

 Середа, 14 Березня 2018 15:25 | Переглядів: 400