Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Токмацькому району - 95 років!

7 березня 1923 року – День утворення Токмацького району

Шановні мешканці благословенної Токмаччини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 95-річчя утворення рідного району!

В Україні є місця, де кожен куточок дихає історією, де на кожному кроці оживають давні звичаї та традиції. Така і наша Токмаччина. Тому наш ювілей - хвилююча і радісна подія для всіх його мешканців, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди. Це — гарна нагода віддати шану тим, хто творив його минуле, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ. Обличчя та багатство будь-якої території – це, передусім, його жителі, щирі і працьовиті, які своєю кропіткою працею вписують в історію краю багато пам’ятних дат і знаменних подій.
Як невід’ємна частина держави, район переживав часи, що знаковими віхами вкарбовані в українську історію, а подеколи й сам ставав епіцентром доленосних подій. Однак минулим і сучасним, долею кожного роду, кожної сім’ї він “вростав” духовними та кровними узами у долю України. Та у найважчих історичних зламах вистояли сини і доньки токмацької землі, зберегли та примножили духовні національні обереги Батьківщини.
І ми, користуючись нагодою, дякуємо всім мешканцям району, які небайдужі до його долі, які тут живуть і працюють, щоб зробити його ще кращим, заможнішим і привабливішим. З гордістю дивимося на представників старшого покоління, трудові колективи, нашу прекрасну перспективну молодь – яскраве світле майбутнього нашої держави, та впевнені, що дійсно «козацькому роду – нема переводу».
Кожен з нас має змогу замислитись над передуманим-пережитим і обов’язково визначити для себе власну життєву програму. Ми згадуємо все, що було суттєвим у стосунках з іншими людьми, і з життєвого багажу ретельно відбираємо все, що прислужиться надалі. Ми прагнемо змін на краще. І саме такі свята, як ювілеї, єднають найближчих людей, додають всім оптимізму і віри в щасливе майбуття.
Дорогі наші земляки, ми радіємо вашим успіхам, переймаємося всіма проблемами району, і щиро віримо, що попри всі негаразди ми зможемо зробити так, щоб щастя та добробут жили на кожній вулиці, в кожному домі, в кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу територіальну громаду Токмацького району.
Нехай всіх нас об’єднує спільна мета – робити все можливе, щоб і надалі у віках жила наша Токмаччина. А для її досягнення ми бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, родинного добробуту, достатку, мирного неба над головою, щедрої долі, сили й наснаги в усіх справах, взаєморозуміння між старшим та молодшими поколіннями і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної землі.
Ми переконані, що тільки спільною працею зможемо реалізувати наші мрії. Тільки об’єднані спільною вірою у перемогу Добра і Справедливості ми зможемо упевнено рухатися дорогою розбудови нашого спільного дому – України.
Нехай завжди і у всьому буде над вами і над Токмаччиною Господнє благословення!

Голова Токмацької
районної державної адміністрації Віктор ДудукаловСереда, 14 Березня 2018 15:33 | Переглядів: 476